WYWIAD Z PETER BUOH – WSPÓŁTWÓRCA 3P COMPANY

Witajcie moi drodzy!

Dziś mój pierwszy wywiad (jeden z wielu) kolejna seria która będzie gościć u mnie na blogu. Będę szukał osób które mogą Was zainspirować, zmotywować, pokazać inny ciekawy sposób bądź spojrzenie na życie. A teraz już bez przeciągania, zapinamy pasy i lecimy!

 

 peter buoh

1. Witaj Peter! Na początek proszę powiedz mi parę słów o sobie. Ile masz lat, czego się uczyłeś i tym podobne.

 

Cześć wszystkim. Jestem Peter. Mam 22 lata. Pierwszy raz pieniądze w sieci zarobiłem już 6-7 lat temu. Pracowałem wcześniej w firmie marketingowej działającej dla organizacji charytatywnych oraz jako doradca klienta w banku.

 

2. W takim razie pierwsze pieniądze już w wieku 16/17 lat, świetnie! Czym się zajmujesz na co dzień?

 

Na co dzień zajmuje się marketingiem afiliacyjnym. Jestem głównym założycielem 3P Company. Prowadzę również swoją agencję marketingową. Od września wróciłem do szkoły, aby móc w przyszłości kontynuować edukację w szkole wyższej.

 

3. Jakie są Twoje główne zainteresowania?

 


Ciuchy, kobiety, hajs. Pozdrawiam Oskara!

Głównie to historia. Interesuje się też sportem, ale i marketingiem w sporcie. Można wielu rzeczy się nauczyć.

 

4. Jaka była Twoja wizja 3P Company po jej pierwszym uruchomieniu?

 

Mój zespół długo działał bez nazwy.. Przyszedł czas, aby wszystko połączyć w jedność i wtedy narodziło się 3P Company. Dla mnie jest to grupa, która edukuje innych z zakresu zarabiania w sieci wykorzystując model afiliacji. Uczymy innych jak nie marnować czasu na głupoty, a poświęcony czas zamieniać na pieniądze. Nam Facebook czy Instagram służy do zarabiania pieniędzy, a nie zbierania informacji o posiłkach czy wakacjach swoich znajomych.

 

5. Jakie są największe wyzwania / szanse, z którymi chcesz się zmierzyć razem z 3P Company?

 

Dla mnie największym wyzwaniem w 3P obecnie jest przeniesienie całego zespołu na tę platformę. Jako zespół chcemy stworzyć platformę edukacyjną, która pozwoli każdemu poszerzyć horyzonty i odkryć korzyści, które kryją się pod postacią marketingu sieciowego. Chcemy zmieniać sytuację finansową kolejnych osób, które zaczną z Nami współpracę.

Obecnie tworzymy kolejne kursy dla zespołu, aby team zarabiał jeszcze więcej.

peter buoh

 

6. Ostatnio modny stał się temat kryptowalut. Coraz więcej ludzi interesuję się tym. Gdybyś miał w kilku słowach, zachęcić lub odradzić ten temat, co byś zrobił.

 

Kryptowaluty to bardzo przyszłościowy temat. Trzeba być również bardzo ostrożnym, a wiedzy nigdy za wiele.

 

Żenują mnie jednak sytuacje z grupami szkoleniowymi za dostęp do których trzeba płacić. O ile kilka osób faktycznie zna się na tym wszystkim i za to je szanuje to ludzie przepisujący wiedzę innych i pobierający za to kasę są śmieciami.

 

7. Jak wygląda typowy dzień w Twoim życiu? W szczególności, jakich rytuałów używasz, bądź jakie masz nawyki?

 

Szczególnych nawyków nie mam. Od jakiegoś czasu zacząłem chodzić na siłownię, bo jednak przy takim trybie pracy odkłada się trochę 😀 (Nic tak pana nie upiększa, jak samara coraz większa – przyp. Wojtek) Rano śniadanie, prysznic, siłownia.. a potem już różnie. Sporo czasu spędzam ze znajomymi. Jako nawyk mógłbym wziąć pod uwagę moje stanowisko pracy i ułożenie poszczególnych rzeczy. Jak ktoś jest w pobliżu to już się boję, że coś zostanie przestawione.

 

8. Jakie są najlepsze 3 wskazówki, które chciałbyś otrzymać podczas dorastania?

 

Ja wskazówek otrzymywałem mnóstwo, kiedyś trenowałem piłkę nożną. Odnośnie biznesu to mam 2 zaufane osoby, które często mi doradzają w różnych kwestiach. W końcu nadal jestem młody, a sodówka może wystrzelić w każdej chwili. Chciałbym w tym momencie pozdrowić Izę i Mateusza. 🙂

 

9. Co oznacza dla Ciebie słowo ograniczenia?

 

Coś co siedzi Nam w głowie i zabrania Nam działania w danej kwestii. To głównie wyobraźnia Nas ogranicza, a gdy ktoś jest przewrażliwiony to już nawet nie ma o czym gadać.

 

10. Jaki jest pomysł numer 1, który pozwala Ci odnosić sukcesy w branży, w której tak wielu się nie powiodło?

 

Nie uważam, żeby wielu osobom się nie powiodło. Jeżeli już nie wyszło to najczęściej przez brak odpowiednich działań, brak odpowiedniego mentora czy narzędzi do działania. Moim głównym pomysłem mogłoby być wybieranie odpowiedniego lidera/mentora, który faktycznie pokaże Ci jak cieszyć się zarabiając w sieci.

 

11. W takim razie, czy uważasz siebie za dobrego mentora Peter?

 

Nie chcę być brany za jakiegoś coacha, ale myślę że bardziej jako szkoleniowiec to jak najbardziej. Zdarzyła mi się raz sytuacja, że pewna dziewczyna wręcz ‘nasrała mi’ na biznes… obrażając nie tylko mnie, ale i szkolenia czy zespół. Po kilku dniach było pytanie czy jednak da radę współpracować – to coś musi oznaczać.

 

12. Jaka jest Twoja osobista misja w życiu? Jaką masz nadzieję, że zostaniesz zapamiętany przez 100 lat?

 

Osobista misja… kiedyś była to ciekawa i barwna kariera. Teraz chce się rozwijać pod kątem marketera, specjalisty od social mediów i w tym kierunku będę podążał. Wątpie, żebym został zapamiętany jak Steve Jobs, ale nie ukrywam że kilka przyszłościowych tematów w głowie mam. Pożyjemy – zobaczymy.

 

13. Jeśli miałbyś polecić tylko 3 książki młodym ludziom wchodzącym akurat w dorosłość, jakie były by to tytuły?

 

Jak wydam swoje ‘100 rzeczy przed 50 urodzinami’ to polecę każdej osobie, która zmieniła swoją ścieżkę życia i nie podążała za tłumem.

Drugą książką byłoby ‘Zabić Coacha’ autorstwa Macieja Bennewicza. Od razu uprzedzam, że jest dość ciężka, a robienie notatek przy czytaniu może Wam otworzyć wiele nowych możliwości w życiu! 

Trzecia pozycja to słownik języka polskiego, ponieważ do Naszego kraju napływa coraz więcej osób innych narodowości i Nasza piękna polszczyzna powoli może zanikać. 

 

14. Co bardziej się dla Ciebie liczy Peter, droga czy cel?


Po równo. Droga do celu będzie ciężka, ale osiągniety cel będzie cieszył. Im trudniej, tym zrealizowany cel daje więcej radości.
 

 

15. Czego w sobie nie lubisz?

 

Za dużo się zamartwiam. Może nie sobą, ale chciałbym pomóc każdemu dookoła. Poza tym to czasem mi się zdarza, że jestem chamem w stosunku do drugiej osoby, ale jak tylko sobie zasłuży.

 

 

16. Gdybyś wiedział Peter,że za rok świat się kończy to jak spedziłbyś pozostały czas? Czego byś spróbował po raz pierwszy?Na czym byś się skupił, a czego absolutnie nie zrobił? 

 

Na pewno chciałbym przeżyć 2 tygodnie na bezludnej wyspie. Napisałbym jakiś list i wystrzelił w kosmos, aby kiedyś ktoś go odnalazł i wiedział, że wcześniej było życie. O ile ewolucja byłaby na tyle rozwinięta, że przyszłe pokolenie umiałoby czytać. Kilkanaście tatuaży i takie tam. Najważniejsze byłoby jednak spędzić jak najwięcej czasu z rodziną.

 

17. Jaka 1 postać z przeszłości chciałbyś poznać osobiście i móc z nią porozmawiać?

 

Może nie z przeszłości, ale zawsze interesowała mnie postać Mino Raioli. Człowiek jest agentem piłkarskim wielu gwiazd światowego formatu, a podczas podpisywania wielomilionowego kontraktu potrafi pojawić się w T-shircie. Na pewno mógłbym podejrzeć wiele zachowań tego Pana i uzyskać kilka wskazówek. Genialny człowiek.

 

18. Każdy człowiek o czymś marzył, marzy i będzie marzyć: jakie masz podejście do marzeń i celów życiowych, w swoim życiu? 

 

Marzenia to są rzeczy, które chcelibyśmy zrealizować. Jedne są bardziej realne, drugie mniej. W przypadku, gdy ktoś ciężko pracuje to marzenia się spełniają.

Moje marzenia są moimi marzeniami, a zanim się spełnią to minie jeszcze duuuużo czasu.

 

19. Gdybyś mógł Peter przez jeden dzień być dowolną osobą, zwierzęciem, rośliną bądź postacią z bajki kogo byś wybrał?

 

Moją mamę! Chciałbym zobaczyć jak z Jej perspektywy wyglądały niektóre rzeczy, które zrobiłem w życiu!

 

20. Czego się boisz? (w sensie: jakich wydarzeń? ale i np. straty czego? kogo?)

 

To ludzie boją się mnie! W końcu co chwile ktoś ma pretensje, że robimy coś ekstra i nie wiedząc jak próbuje trochę utrudnić pracę.

Na pewno boje się kolejnej wojny światowej. W dzisiejszych czasach wystarczy kilka bomb atomowych i urojenia jednego człowieka, żeby wywołać międzynarodowy konflikt.

Co do osób to na pewno nie chciałbym zbyt szybko stracić najbliższej rodziny. Nie jest ogromna, a brak kolejnych osób byłby bardzo dotkliwy.

 

21. Co byś zrobił, gdyby nie było żadnych ograniczeń (np. wstydu, lęku, braku funduszy, czasu), barier (poza zdrowym rozsądkiem i zachowaniem granic innych ludzi, np. bariery językowej), Twoich zobowiązań (np. gdybyś nie miał kredytu, ścisłych godzin pracy, itp)?

 


W sumie to ogranicza mnie jedynie bariera językowa. A tak to zwykłe życie zwykłego człowieka. Wstyd przy braku moralności mógłby się pojawić, ale po to jest ta moralność żeby zachowywać się odpowiednio.

 

22. Wyobraź sobie Peter siebie za 10 lat. Popatrz z tej perspektywy na swoje obecne życie. Co kazałbyś sobie zmienić?

 

Na pewno zabroniłbym sobie używać lakieru do włosów! Tak poza tym to wydaję mi się, że to co robię obecnie jest okej. Wiadomo – jednemu się podoba, drugiemu nie. Najważniejsze, że mam wsparcie bliskich mi osób, a jak ktoś kto nie ma ze mną kontaktu kilka lat coś mówi to jedynie uśmiecham się, w końcu co taka osoba może wiedzieć.

 

23. Jakie pytanie byś sobie zadał? 😀 

 

Co podkusiło mnie, aby iść w tym kierunku? 😀

Dziękuję Ci bardzo Peter za rozmowę, życzę Ci samych sukcesów na Twojej drodze i być może do usłyszenia za 10 lat w kolejnym wywiadzie 🙂

Proszę! Przyjemność po mojej stronie! Do usłyszenia 😀

 

Zostaw komentarz :)